Hvem jobber på Kv?

Administrasjon og ledelse

932 64 715 

Harald@kv.vgs.no

Rektor

Harald Rønning

901 98 122

IT@kv.vgs.no

It-ansvarlig

Raymond Rønning

915 78 432

Kari@kv.vgs.no

Rengjøring

Kari Engesland

918 48 515 

Janaage@kv.vgs.no

Kantinedrift

Jan Åge Tesdal

908 27 849 

Turid@kv.vgs.no

Inspektør

Turid Ramse

986 63 742 

Sophia@kv.vgs.no

Musikk/Spesialrådgiver

Sophia Jeffs

936 99 668

Julie@kv.vgs.no

Rengjøring

Julie Bakken

Musikk

Musikk

Svein Helleik Kringeland

992 98 161

Hilmar@kv.vgs.no

Musikk 

Hilmar Kristoffersen

Musikk

Geirmund Hansen

952 32 913 

Pererik@kv.vgs.no

Musikk

Per Erik Olsen

913 63 033

Stein@kv.vgs.no

Musikk

Stein Ottar Norbakken

Musikk

Håkon Sagen

Dans

415 14 978 

Heidi@kv.vgs.no

Dans

Heidi Roberts

99499674

Dans

Lina Birgitte Anvik Løvdal

Drama

991 59 569 

Solveig@kv.vgs.no

Drama

Solveig Berg Fjalsett 

415 16 456 

Tine@kv.vgs.no

Drama

Tine Therese G Lerøy

Studiespes/Misjon

Fellesfaglærer/kontaktlærer stud spes

Kent Andersen

Påbygg

Klassekontakt Påbygg 

Janne Nygaard

Fellesfag

906 60 591

Toril@kv.vgs.no

Fellesfaglærer

Toril Helen Torbjørnsen

930 88 361

Lars@kv.vgs.no

Lærer/Kontaktlærer VG2

Lars Martin Torp

Lærer/Kontaktlærer VG1

Ina beate Bakken

414 48 469 

Maria.risdal@kv.vgs.no

 

Fellesfaglærer

Maria Bjerkreim Risdal 

Spansk

Markus Lange

992 97 138

lene@kv.vgs.no

Fellesfaglærer

Lene Nepstad

936 88 391

stine@kv.vgs.no

Lærer/Kontaktlærer VG3

Stine Ramselien

Elevhjem

Elevhjemsledere

Maria Phuong Våge Skårdal

464 17 373

martin@kv.vgs.no

Miljøarbeider

Martin Ellingsen 

Elevhjemsleder

Robert Våge Skårdal

Introduce your team! Click here to add images, text and links, or connect data from your collection.

Miljøarbeider

Maria Jåsund

  • Facebook Social Icon
  • iSkole_logo_stor_horizontal
  • Skjermbilde 2019-08-15 14.16.08